Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Egyéb videók
Ma reggel különös dolog jelent meg Pápa egén... Tudja valaki mi lehetett az?
Mindenegyben Blog - 2024. április 24. (szerda), 07:15

Ma reggel különös dolog jelent meg Pápa egén... Tudja valaki mi lehetett az?

Hirdetés
Hirdetés
2024 ápr 24

Videó: Magyarországon kétszer is landoltna világ legnagyobb repülőgépe – rejtélyes katonai szállítmányt hozhatott

  • Nem mindennapi látogató a pápai égbolton: A vasárnapi nap folyamán a Magyar Honvédség 47. Bázisrepülőtérén a légiforgalmat egy óriási szerkezet, az An–124-100 Ruszlan érkezése színesítette, mely nem csupán átrepülte Magyarországot, hanem kétszer is a földet érintette.

  • Repülőgép-óriás az ukrán égből: Az ukrán Antonov Airlines légitársaság óriásgépe az elmúlt napokban Angliába és Lengyelországba is ellátogatott, azonban Magyarországra ritkábban téved. A magyar spotterközösség körében nagy feltűnést keltett az An–124-100 Ruszlan kettős landolása Pápán.

  • Az Antonov Airlines több mint egy teherszállító légitársaság: A cég különleges szolgáltatásairól ismert, túlméretes rakományok szállításáról a nemzetközi piacon. A lipcsei repülőtéren tárolt repülőgépekkel a Hostomel repülőtér orosz támadásának következményeit pótolják.

  • Hirdetés

    Műszaki csoda és történelmi örökség: Az An–124-100 Ruszlan a világ jelenlegi legnagyobb katonai célokra használt cargo-repülőgépe. Az 1982-ben debütált modell 150 tonna rakomány szállítására képes, és harminc világrekordot tart.

  • Titokzatos küldetés a NATO-val: Bár a repülőgép pontos feladatát nem lehet tudni, valószínűsíthető, hogy a NATO SALIS programjának keretében érkezett, amely a tagországok számára biztosít stratégiai légi szállítási kapacitást. Magyarország, valamint Belgium, Csehország, Franciaország, Németország, Norvégia, Lengyelország, Szlovákia és Szlovénia is részt vesz ebben a kezdeményezésben.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés