Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Fiúk-lányok, vélemény?
Ki ő? Alig páran tudnák a választ. Pedig akkora dicsőséget hozott hazánknak, hogy belső Mongóliában szobrot állíttatnak neki.
Mindenegyben Blog - 2015. augusztus 17. (hétfő), 08:55

Ki ő? Alig páran tudnák a választ. Pedig akkora dicsőséget hozott hazánknak, hogy belső Mongóliában szobrot állíttatnak neki.

Hirdetés
Hirdetés
2015 aug 17

Ki ő?
Alig páran tudnák a választ.
Pedig akkora dicsőséget hozott hazánknak, hogy belső Mongóliában szobrot állíttatnak neki.

Hirdetés
[ ]


Mónus József saját készítésű íjával és vesszőjével elért 653 méteres lövése minden korábbi rekordot megdöntött, és csaknem 145 méterrel haladta meg saját korábbi rekordját. Az eredményt mongol, kínai és török bírák hitelesítették.
A bajnokság szervezői az új csúcs tiszteletére emlékoszlopot emelnek, hasonlóan ahhoz, amikor a Mongol Birodalomban 1226-ban Eshunkei mongol íjász rekordtávolságra lőtt.

Hozzáteszem: minden állami támogatás nélkül.
Harcát saját pénzéből, akaraterejéből vívja. Minden tiszteletem A TIÉD kedves Józsi és remélem sokan megosszák ezt a postot, hiszen egykoron a "Magyarok nyilaitól rettegett Európa"!!!
Tehát LIKE + MEGOSZT!


Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés