Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! 👇𝐂𝐢𝐤𝐤 𝐚 𝐡𝐨𝐳𝐳𝐚́𝐬𝐳𝐨́𝐥𝐚́𝐬𝐨𝐤𝐧𝐚́𝐥!
Mindenegyben Blog - 2026. április 28. (kedd), 18:58

1 perce érkezett! Gyászba borult az ország – Szörnyű hírt kaptunk – nagy név távozott közülünk! 👇𝐂𝐢𝐤𝐤 𝐚 𝐡𝐨𝐳𝐳𝐚́𝐬𝐳𝐨́𝐥𝐚́𝐬𝐨𝐤𝐧𝐚́𝐥!

Hirdetés
Hirdetés
2026 ápr 28

Balesete után csak órákkal találtak rá az autójában elhunyt 19 éves pécsi kosarasra

Tragikus balesetben hunyt el a fiatal sportoló

Megrázta a sportvilágot Márkus Péter halála. A PVSK-Panthers mindössze 19 éves kosárlabdázója éjszaka indult útnak, ám vezetés közben elveszítette uralmát az autója felett. A jármű egy kanyar után megpördült, majd az út menti csatornába zuhant, ahol fejjel lefelé állt meg. A beömlő víz miatt a fiatal sportoló már nem tudott kiszabadulni az autóból.

Hirdetés
[ ]

A PVSK-Panthers fájdalmas búcsút vett tőle

A klub hivatalos Facebook-oldalán tudatta a tragikus hírt, és megrendülten búcsúzott el U21-es játékosától.

„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy 19 éves korában, tragikus hirtelenséggel elhunyt Márkus Péter, U21-es csapatunk játékosa. Hatalmas szíve és küzdeni akarása példa értékű volt mindannyiunk számára, emlékét örökre megőrizzük! Őszinte részvétünket szeretnénk kifejezni Péter családjának, barátainak, csapattársainak!” – írta a klub.

Reggel találták meg az árokba zuhant autót

A riasztás után tűzoltók, mentők és légimentők is a helyszínre érkeztek. A mocsaras, nehezen megközelíthető terepen pallókból és létrákból építettek utat, hogy elérjék a roncsot. Addigra azonban már nem lehetett segíteni a sofőrön. A rendőrség szerint az autó éjszaka egy óra körül közlekedhetett a településen, de csak reggel érkezett bejelentés a balesetről.

Hirdetés

– Reggel kilenc óra magasságában kaptuk a bejelentést arról, hogy az autó az árokban van. Adatgyűjtést végeztünk, és a kamerafelvételek alapján a jármű éjszaka egy óra körül közlekedett a településen – mondta el lapunknak Batta Zsolt sajtóreferens.

Ismeretlenek is együtt gyászolnak a családdal

A tragédia híre sokakat megrendített. Nemcsak a családtagok, barátok és csapattársak gyászolják Pétert, hanem olyanok is, akik személyesen nem ismerték őt. Többen saját veszteségük fájdalmát idézve fejezték ki részvétüket a családnak.

„Drága gyermek! Nyugodj békében! Istenem, miért ilyen fiatalon. Én is 4 éve veszítettem el a drága gyermekem autóbalesetben, hirtelen. Nagyon sok lelki erőt a családnak” – fejezte ki a gyászát a Facebookon egy édesanya.

„Őszinte részvétem! Az én fiam is 4 éve halt meg egy motorbalesetben. 20 éves volt. Sajnos, pontosan tudom, mit érezhet most ennek a fiatal srácnak az édesanyja, a családja. Istenem, sok erőt nekik!” – írta.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés