Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
A volt amerikai elnök végre kimondta amit eddig senki nem mert
Mindenegyben Blog - 2016. október 14. (péntek), 22:04

A volt amerikai elnök végre kimondta amit eddig senki nem mert

Hirdetés
Hirdetés
2016 okt 14

immy Carter, az Egyesült Államok 39. elnöke meglepő őszinteséggel mondta el egy interjúban, miként is működik az amerikai elit.
A 888.hu Nemzetközi sajtószemléje fedezte fel azt az interjút, amelyben Jimmy Carter, az USA 39. elnöke beszélt a jelenkori amerikai adminisztrációról.

A The Intercept tavaly júliusban tett közzé a beszélgetést, melynek címe magért beszél:

Hirdetés
[ ]

„Az Egyesült Államok egy korlátlan politikai vesztegetéssel működő oligarchia”

A volt amerikai elnök az amerikai rendszer lényegéről, a Thom Hartmann rádióprogramnak nyilatkozott. A demokrata Carter kijelentette, hogy az Egyesült Államokban az oligarchia teljes mértékben aláásta a politikai rendszert és az így kialakult rendszer fenntartóit fizeti. Carter szerint állítása egyaránt érvényes a demokratákra és a republikánusokra is. Sokak szerint elnöksége idején (1977-1981) Jimmy Cartert is a Trilaterális bizottság illetve a The Council of Foreign Relations irányította, az amerikaiak John Fitzgerald Kennedy mellett mégis őt tartják a legőszintébb elnöküknek. Jimmy Carter arról az adminisztrációról is beszélt, amely megalapozatlan bulvárhírek alapján rendszeresen korrupcióval vádolja a magyar kormányt.Majd a vádak rendre megdőlnek.

forrás: pestisracok.hu

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés