Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Családja nyilvánosságra hozta a tragikus hírt: : Újra gyászol az ország! Meghalt a gyönyörű magyar olimpiai bajnoknő!
Mindenegyben Blog - 2021. április 09. (péntek), 09:52

2021 ápr 09

Meghalt Igaly Diána olimpiai bajnok, néhány nappal azután, hogy koronavírussal kórházba került

Néhány napja a Magyar Sportlövők Szövetsége közölte, hogy elővigyázatosságból kórházba került Igaly Diána, aki 2004-ben, az athéni olimpián nyert aranyérmet. Ma érkezett a tragikus hír: Igaly Diána elhunyt.

[ ]

Először a Gárdonyi Sportlövő Szövetség a Facebook oldalán közölte a szomorú hírt:

"Igaly Diána, olimpiai bajnok skeet sportlövő. Három napja vitték kórházba, elkapta a koronavírust. Őszinte részvétem az egész családnak!"

Korábban az MSSZ közölte a sportvezetőként dolgozó fiát idézve:

„Édesanyám nem érezte jól magát, így elővigyázatossági okokból kórházba vonult. Az egész család kényesen ügyel a rendszeres fertőtlenítésre, maszkviselésre és a biztonságos távolságtartásra, mégis sokakhoz hasonlóan Édesanyám is elkapta a koronavírust. Hálásak vagyunk az orvosok és ápolók odaadó munkájáért! Köszönjük, hogy sokan gondolnak rá és imádkoznak a mihamarabbi gyógyulásáért. Azt szeretnénk, hogy felépülése továbbra is nyugodtan és zavartalanul folytatódhasson”.

Igaly 2000-ben, Sydney-ben, bronzot, 2004-ben, Athénben aranyérmet nyert az olimpiai skeetlövő versenyben. Négyszeres világ-, ötszörös Európa-bajnok. Hétszer nyert magyar bajnoki címet nyert. 2013 novemberétől a magyar koronglövők szakágvezetője lett.

A halálhírt Sinka László, a Magyar Sportlövő Szövetség főtitkára megerősítette.

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.