„Hello Telenor” – karácsonyra korlátlanságot és időt ad a Telenor a tökéletes döntésre!
Az emberek többségének legnagyobb problémája a karácsonyi készülődésben, hogy úgy érzik, semmire nincs idejük. Ezért a Telenor most időt ad: Hello Telenor csomagjával szolgáltatásainak legjavát, azaz korlátlan belföldi mobilinternetet, hanghívást és SMS-ezét kínál 3 hónapon keresztül havi 5990 Ft-ért. A korlátlan Telenor-élményt kipróbáló ügyfeleknek elegendő ezután, mobilozási szokásaikat megismerve meghozni hosszú távú döntésüket, hogy milyen tarifa illik hozzájuk leginkább.
A karácsony közeledtével a Telenor kisebb csoporton felmérve, majd egy országos, reprezentatív kutatással hitelesítve megállapította, hogy miben segíthet egy mobilszolgáltató az embereknek a karácsonyi időszak alatt.
HirdetésA kutatás eredményeiből kirajzolódott, hogy a karácsonnyal összefüggésben sokaknak a rohanás, a rendelkezésre álló idő szűksége és a túl sok kötelezően meghozandó döntés jelentik a fő kihívást. Annak érdekében, hogy ezeken a terheken enyhítsen, a Telenor most időt ajándékoz. Azon újonnan csatlakozó ügyfeleinek, akik nem tudják eldönteni, hogy melyik tarifacsomag illik leginkább hozzájuk most a Hello Telenor tarifával 3 hónapon keresztül korlátlanul beszélhetnek, SMS-ezhetnek, mobilinternetezhetnek belföldön, mindössze havi 5 990 Ft-ért; ráérnek a próbaidőszak végén meghozni a döntést, hogy melyik Telenor tarifát válasszák hosszú távon. Az ajánlatban a korlátlanság eleve gondtalansággal párosul, egyben lehetőséget ad az embereknek, hogy ez alatt az idő alatt kipróbálják a Telenor nyújtotta mobil-élményt, kockázat nélkül felmérjék saját mobilhasználati szokásaikat, belekóstoljanak a gondtalan mobilhasználat világába.