Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Friss! – holnap megint jön a hó! Mutatjuk melyik megyében pontosan hány centi hó várható! Itt a térkép
Mindenegyben Blog - 2018. február 11. (vasárnap), 17:46

Friss! – holnap megint jön a hó! Mutatjuk melyik megyében pontosan hány centi hó várható! Itt a térkép (1. oldal)

Hirdetés
Hirdetés
2018 feb 11
Szöveges figyelmeztető előrejelzés Figyelmeztető előrejelzés Magyarország területére 2018.02.12. hétfő éjfélig HÉTFŐN KISEBB VEGYES CSAPADÉK

Kritériumokat elérő veszélyes időjárási jelenség az ország döntő részén nem valószínű.

Hirdetés
[ ]

Az éjszaka második felétől nyugat, északnyugat felől vegyes csapadék érkezik, amely a Tiszántúlt inkább csak hétfő este éri el. Általában hószállingózás, gyenge havazás, napközben több helyen havas eső, helyenként eső várható. Hajnalban és reggel nyugaton, északnyugaton átmenetileg, kis mennyiségű ÓNOS ESŐ sem zárható ki (kb. 10-30% eséllyel). Síkvidéken (kb. 250-300 m alatt) többnyire lepel – 1 cm friss (tapadó) hó becsülhető, de a délnyugati határvidéken akár 1-5 cm körüli mennyiség is hullhat. A lehulló hó síkvidéken napközben olvadni fog vagy elolvad.

2018.02.11. 09:52 Országos Meteorológiai Szolgálat

Országos előrejelzés: vasárnap estétől hétfő reggelig

Északnyugat felől egyre nagyobb területen beborul az ég, reggel már csak a Tiszántúlon lehetnek gyengén felhős tájak. Az éjszaka második felétől, hajnaltól a Nyugat-Dunántúlon és északon helyenként már szállingózhat, eshet a hó, nyugaton átmeneti ónos eső sem kizárt. Mérsékelt marad a légmozgás. A késő esti +1, -4 fokról hajnalra 0, -6 fokig csökken a hőmérséklet.

Országos előrejelzés: hétfő reggeltől hétfő éjfélig

Délelőtt a Tiszántúlon is beborul az ég. Hajnaltájt a Nyugat-Dunántúlon és északon helyenként már szállingózhat, eshet a hó, nyugaton átmeneti ónos eső sem kizárt, majd délelőtt a Dunántúlon egyre többfelé, délutántól másutt elszórtan várható vegyes halmazállapotú csapadék: hó, havas eső, helyenként eső. Jelentősebb mennyiség délnyugaton hullhat. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, a Dunántúlon élénkülhet meg helyenként az északnyugati szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 0 és -6 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +6 fok között várható.

A cikknek még nincs vége, lapozz!
Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés