Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Minden okostelefonnal rendelkezőt figyelmezet a híradó! Minél előbb állaítsa be ezt a mobilján! Fontos! Mutatjuk hogyan kell csinálni
Mindenegyben Blog - 2020. október 17. (szombat), 07:53

Minden okostelefonnal rendelkezőt figyelmezet a híradó! Minél előbb állaítsa be ezt a mobilján! Fontos! Mutatjuk hogyan kell csinálni (1. oldal)

Hirdetés
Hirdetés
2020 okt 17

OKOSTELEFONOSOK FIGYELEM! MINDEN OKOSTELEFONOSNAK FELHÍVÁST TETT KÖZZÉ A HIRADÓ – AZONNAL ÁLLÍTSÁTOK BE EZT A TELEFONOTOKON! ITT VAN LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE, HOGY MIT KELL TENNETEK >>>

Van ingyenes okostelefonos alkalmazás, amelyik a védtelen, vagy éppen bajba jutott embernek, idősnek és fiatalnak – akár nekünk – vészhelyzetben hasznos segítséget nyújthat.

Hirdetés
[ ]

Ne legyen rá szükség, de ha mégis, akkor jól jöhet olyan megoldás, ami minden tárcsázás és babrálás nélkül, azonnali üzenetet küld kiválasztott személyeknek.

Ahhoz képest, hogy a népszerű koreai telefonokat milyen régen ellátták már beépített vészhelyzeti SMS-küldő funkcióval, kevés felhasználó használja ezt az opciót a készülékén.

Ha aktiválni akarjuk Samsung telefonon, lépjünk be a „Beállítások”-ba, válasszuk a „Speciális funkciók”-at, s görgessünk le a „Segélykérő üzenetek küldése” menüponthoz. (Az elnevezések típusonként némileg különböznek.)

Az alaphelyzetben „Ki”-re állított kapcsolót toljuk „Be” állásba.

A mobil kérni fogja a segélykérő üzenet címzettjének kiválasztását, akinek a vészhelyzet esetén az értesítést küld. Az üzenethez csatolni fogja a készülék elő- és a hátlapi kamerájával automatikusan készített fotót, 5 másodperces hangfelvételt, s az adott GPS koorditákat.

A küldéshez semmi mást nem kell tenni, mint gyors egymásutánban háromszor lenyomni a bekapcsológombot.

A dolog hibája – vagy éppen erénye? -, hogy a telefonon nem látszik, mikor a háromszori gombnyomásra elküldte az üzenetet.

A cikknek még nincs vége, lapozz!

Ez a cikk kizárólag tájékoztatási célokat szolgál, célja, hogy átfogó képet adjon a közelmúlt eseményeiről, politikai elfogultságtól mentesen. Szerkesztőségünk számára fontos a különböző nézőpontok bemutatása és a tények hűséges közvetítése. Kiemeljük, hogy a cikk nem hordoz politikai célzatot, nem áll egyik vagy másik politikai erő oldalán, és nem nyújt jogi vagy egyéb személyre szabott tanácsokat. Olvasóink saját belátásuk szerint értelmezhetik az itt közölt információkat, és ennek megfelelően semmiféle felelősséget nem vállalunk az esetleges értelmezésekből eredő következményekért.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés