Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Most érkezett! Sosem látott hatalmas balhé: Magyar Péter ma este kegyetlenül kiosztotta Rogán Antalt
Mindenegyben Blog - 2026. február 08. (vasárnap), 15:13

Most érkezett! Sosem látott hatalmas balhé: Magyar Péter ma este kegyetlenül kiosztotta Rogán Antalt

Hirdetés
Hirdetés
2026 feb 08

1 perce érkezett! Sosem látott hatalmas balhé: Magyar Péter ma este kegyetlenül kiosztotta Rogán Antalt

Magyarország politikai élete ma este olyan fordulatot vett, amelyre kevesen számítottak: Magyar Péter egy hosszú, dühös és kíméletlen hangvételű bejegyzéssel ment neki Rogán Antal személyének és a mögötte álló kommunikációs gépezetnek. A poszt alig egy perce jelent meg, de már most futótűzként terjed – nem véletlenül, hiszen ritkán látni ekkora erejű, nyílt támadást egy vezető kormányzati szereplő ellen.

„Hallod-e te, Rogán Antal?!” – sosem látott hangnem a magyar politikában

Magyar Péter keményen odaszúrt: kijelentette, hogy szerinte a hatalom suttogó propagandája tudatosan terjeszti róla azt a vádat, hogy többször megverte gyermekeinek édesanyját, és emiatt több alkalommal rendőrt kellett hívni hozzájuk. A politikus szerint mindez nem más, mint karaktergyilkossági kísérlet, amelynek célja, hogy megtörje őt, és eltántorítsa attól a politikai úttól, amelyet az elmúlt hónapokban felépített.

A bejegyzésben azt írta: a rágalmak „abszurdak és minden valóságalapot nélkülöznek”, és ha bárki – legyen az médium vagy magánszemély – ezt terjeszti, büntetőeljárásra számíthat.

„Tégláról téglára visszavesszük a hazánkat” – Magyar Péter üzenete a hatalomnak

A politikus úgy fogalmazott, hogy a hazugságok és lejárató akciók csak megerősítik benne: jó úton jár, mert láthatóan fél tőle a hatalom. Szerinte az, hogy ennyire módszeresen, titkosszolgálati eszközökkel próbálják lejáratni, azt bizonyítja: pont oda üt, ahol a legjobban fáj.

Kijelentette, hogy ezekkel a támadásokkal még meg tud birkózni – egyetlen kivétellel: a családját érintő hazugságokkal.

Hirdetés
[ ]

„A határ a családom – őket bármi áron megvédem”

Magyar Péter hangsúlyozta, hogy volt felesége – aki három gyermekének anyja – mindig is a családja része marad, és az ellene irányuló, burkolt vádaskodások a gyerekeket is érintik. Szerinte az ilyen rágalmak túlmutatnak a politikai küzdelmeken, és nem lehet őket büntetlenül hagyni.

A helyzet súlyát tovább növeli, hogy – állítása szerint – egy oknyomozó újságíró nemrégiben megkereste őt egy titkosított rendőri jelentéssel, amelyet a 2020. decemberi családi vitájuk után készítettek. Mint mondta, a jelentést annak idején úgy állították össze, hogy őt meg sem kérdezték, mégis erőszakos fellépést sejtetett vele kapcsolatban.

A dokumentumot csak tegnap láthatta először, és szerinte egyértelmű: a jelentés valótlan állításokkal lett kiszínezve, hogy később felhasználható legyen ellene.

A történet tehát most robbant igazán, és könnyen lehet, hogy a következő napokban Magyarország egyik legnagyobb politikai botrányává nőheti ki magát.

Minap történt!

Köszönöm a rendőrségnek, hogy néhány órán belül elfogta azt az Orbán-fanatikust, aki Budán késeléssel fenyegette a TISZA önkénteseit!

Ugyanígy járt az a debreceni támadó, aki baltával üldözte a TISZA aláírásgyűjtőit.

Hirdetés

Gondolom hamarosan bilincs kattan a fideszes képviselő bajóti segítőjének a kezén is, aki engem fenyegetett lefejezéssel.

A rendőrség tehát teszi a dolgát.

Eközben a köztársasági elnök hallgat, nem érzi szükségét, hogy kiálljon a politikai okból megtámadott civilek, nők, fiatalok és idősek mellett, valamint, hogy felszólítsa a Fideszt az erőszak leállítására.

Orbán Viktor és a Fidesz pedig minden nap feljebb tekeri a gyűlöletgenerátort.

Úgy uszítanak, mintha nem lenne holnap.

Pedig nemsokára lesz. 63 nap.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés