Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Nyártól új világ jön a közmunkában! Olyan kemény fizikai munkát kapnak, hogy mindenki menekülni fog a közmunka programból! Vége a lazsálásnak! Ennél rosszabb hírt nem kapnak idén a közmunkások!
Mindenegyben Blog - 2018. január 13. (szombat), 19:35

Nyártól új világ jön a közmunkában! Olyan kemény fizikai munkát kapnak, hogy mindenki menekülni fog a közmunka programból! Vége a lazsálásnak! Ennél rosszabb hírt nem kapnak idén a közmunkások! (1. oldal)

Hirdetés
Hirdetés
2018 jan 13

NYÁRTÓL ÚJ VILÁG JÖN A KÖZMUNKÁBAN! OLYAN KEMÉNY FIZIKAI MUNKÁT KAPNAK, HOGY MINDNEKI MENEKÜLNI FOG A KÖZMUNKA PROGRAMBÓL! VÉGE A LAZSÁLÁSNAK! ENNÉL ROSSZABB HÍRT NEM KAPNAK IDÉN A KÖZMUNKÁSOK! >>>

KÖZMUNKÁSOK FIGYELEM! NAGYON KEMÉNY MUNKÁT KAPHATNAK A KÖZMUNKÁSOK A NYÁRI ÉS AZ ŐSZI HÓNAPOKBAN! ITT NEM LESZ IDŐ LAZSÁLNI! ENNEK A VÁLTOZÁSNAK NEM FOGTOK ÖRÜLNI!

Hirdetés
[ ]

A nyugdíjasok Erzsébet utalványt kapnak, a közmunkásokat napszámossá tenné Lázár Lázár János a Kormányinfón beszélt a Czeglédy ügyről, a nyugdíjprémiumról, a decemberi Erzsébet utalványokról, a kéményseprőkről. Elmondta felmerült, hogy bizonyos időszakokban a közmunkások végeznék el a mezőgazdasági munkákat – írja az MTI.

Így szól jelenleg a törvény :

Valójában nincs ellentét a mezőgazdasági munka időszakos, szezonális, illetve a közfoglalkoztatás egész éven át tartó, folyamatos jellege között, hiszen a közfoglalkoztatási jogviszony fennállása nem zárja ki, hogy a közfoglalkoztatott – bizonyos feltételek mellett – egyéb kereső tevékenységet, pl. idénymunkát végezzen. A közfoglalkoztatott legfeljebb 120 nap időtartamú határozott idejű munkaviszonyt – ide értve az egyszerűsített foglalkoztatást (a továbbiakban: EFO) is – létesíthet, a közfoglalkoztató pedig köteles ezen időtartamra fizetés nélküli szabadságot engedélyezni. Ezen szabadság alatt a közfoglalkoztatási jogviszony nem szűnik meg, csak szünetel. Munkaviszony akkor létesíthető, ha a munkáltató nem azonos a közfoglalkoztatóval. Hangsúlyozzuk, hogy az EFO keretében dolgozó munkavállaló nem közfoglalkoztatott, bérét nem a közfoglalkoztatótól, hanem a munkáltatótól kapja, és annak mértéke megegyezik az egyszerűsített foglalkoztatásról szóló 2010. évi LXXV. törvényben meghatározott bérrel (amely magasabb a közfoglalkoztatási bérnél).

A cikknek még nincs vége, lapozz!
Kapcsolódó cikkünk
A csodálatos fiam, életem fénye, úgy döntött, hogy ma véget vet földi küzdelmének, és most már Istennel van. Nyugodjék békében, és senki se kövesse példáját.

Michael Madsen fia már nincs ezen a világon – most már Istennel van

A világ egy pillanatra...

Elolvasom a cikket
Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés