Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Óriási nevet jelentett be Hegedűs Zsolt! EBBE beleremeg a Fidesz! : világhírű tudós fogja segíteni a munkáját
Mindenegyben Blog - 2026. május 11. (hétfő), 08:07

Óriási nevet jelentett be Hegedűs Zsolt! EBBE beleremeg a Fidesz! : világhírű tudós fogja segíteni a munkáját

Hirdetés
Hirdetés
2026 máj 11

Óriási nevet jelentett be Hegedűs Zsolt! EBBE beleremeg a Fidesz!

NAGY NÉV! Meghúzta a váratlant Hegedűs Zsolt: világhírű tudós fogja segíteni a munkáját

Váratlan bejelentés érkezett a bizottsági meghallgatáson

Hétfőn elkezdődött a leendő Tisza-kormány miniszterjelöltjeinek parlamenti bizottsági meghallgatása, ahol Hegedűs Zsolt, a jövendőbeli egészségügyért felelős miniszter is ismertette elképzeléseit. A meghallgatáson azonban nemcsak a tervekről volt szó, hanem egy olyan bejelentésről is, amely sokakat meglephetett.

Hirdetés
[ ]

Karikó Katalint kérte fel tanácsadónak

Hegedűs Zsolt bejelentette, hogy Karikó Katalin Nobel-díjas tudóst kérte fel az egészségügyi tanácsadó testületbe. A világhírű tudós pedig elfogadta a felkérést, így a munkájával a jövőben segítheti az egészségügyi tervek alakítását.

Ezt mondta Hegedűs Zsolt

„Tanácsadónak kértem fel Karikó Katalint, aki a felkérést nagy örömömre elfogadta”

– jelentette be Hegedűs Zsolt az Országgyűlés Egészségügyi Bizottságának meghallgatásán.

Betegközpontú egészségügyről beszélt

Hegedűs Zsolt arról is beszélt, milyen egészségügyben hisz. A kijelentése szerint olyan rendszert szeretne, amely átláthatóbb, emberközelibb és jobban figyel a betegekre.

„Egy olyan egészségügyben hiszek, ami átlátható, betegközpontú, transzparens”

– mondta Hegedűs.

Szerinte bőven lesz feladat

Hegedűs Zsolt szerint jelen pillanatban elég rosszak a számok, ezért komoly munka vár rájuk. A bejelentés így nemcsak személyi döntésként érdekes, hanem jelzésként is: az egészségügyi területen olyan szakmai háttérre akarnak támaszkodni, amelynek nemzetközi súlya is van.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés