Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Szörnyű TRAGÉDIA: Bestiális kegyetlenséggel ölte meg volt szerelmét és kétéves kisfiát Gergőt a várpalotai gyilkos. Ezért történt mindez: - Egy megosztással tiszteljük meg emléküket! Isten nyugosztalja őket!
Mindenegyben Blog - 2018. szeptember 29. (szombat), 15:25

Szörnyű TRAGÉDIA: Bestiális kegyetlenséggel ölte meg volt szerelmét és kétéves kisfiát Gergőt a várpalotai gyilkos. Ezért történt mindez: - Egy megosztással tiszteljük meg emléküket! Isten nyugosztalja őket!

Hirdetés
Hirdetés
2018 szept 29
Nem csak volt párját, egy 22 éves édesanyát gyilkolt meg szörnyű kegyetlenséggel szerelmi bosszúból a várpalotai gyilkos: miután megtalálta a nő kétéves kisfiát, neki is elvágta a torkát.




A pénteken felfedezett gyilkosság helyszínéről a Bors írt tudósítást.


Már a gyilkosság napján lehetett tudni, a hogy a rendőrség szerelmi bosszúként kezeli a Várpalota melletti Baglyas-hegyen történt gyilkosságot, és hogy el is fogták a 40 éves gyanúsítottat. A Bors úgy tudja, egy szomszéd fedezte fel péntek délelőtt a holttesteket. Ő hívta ki a rendőröket és a nő élettársát – a fiatal férfi a helyszínre érve összeomlott, ezért a mentők kórházba vitték a tragédia felfedezése után.


Az áldozat három éve volt együtt az élettársával, tőle született a kisfia, akivel szintén végzett a gyilkos. Vele a nőnek időközben volt kapcsolata, egy időre el is költözött miatta az élettársától, de aztán visszament a párjához. A gyanú szerint emiatt állhatott bosszút a 40 éves férfi.



Hirdetés
[ ]

Bestiális kegyetlenséggel végzett a gyilkos a 22 éves anyukával, szétverte Enikő fejét, majd a nő kétéves, ártatlan kisfiának, Gergőnek esett neki egy késsel. „Senki sem érti, hogy miért kellett az ártatlan gyermekkel is végezni, a környékbelieket valósággal sokkolta a szörnyű eset”.


Egész éjjel faggatták a rendőrök azt a 40 éves berhidai férfit, akit a gyilkossággal gyanúsítanak. A Bors úgy értesült: a férfi beismerő vallomás tett, a rendőrök előterjesztést tettek a letartóztatására.

Forrás: Bors


Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés