Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Igaz történetek
Szívszorító! Hazafelé utaztam a vonaton, amikor egy megtört, sírdogáló bácsi ült be mellém a kabinba. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj - Válasza egy életre szóló lecke volt, pedig csak Ez a 2 mondat volt...
Mindenegyben Blog - 2024. május 08. (szerda), 14:57

Szívszorító! Hazafelé utaztam a vonaton, amikor egy megtört, sírdogáló bácsi ült be mellém a kabinba. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baj - Válasza egy életre szóló lecke volt, pedig csak Ez a 2 mondat volt...

Hirdetés
Hirdetés
2024 máj 08

Ma hazafelé vonatoztam és ugyanolyan útnak indult mint az összes többi, de a mait sosem felejtem el. Egy bácsika szállt fel az egyik megállónál. Ideges volt és zavart, sok táskával a kezében.

Hirdetés
[ ]

Leült hozzám. Majd kivett az egyik szatyrából egy darabokban lévő mobilt. Elnézést kért tőlem hogy szétpakolt. Remegett a keze ahogy próbálta összerakni és elkezdtek potyogni a könnyei. Megkérdeztem segíthetek-e neki és elvettem tőle. Egy régi telefonja volt. Összeraktam de már nem lehetett bekapcsolni. Mikor ezt megmondtam neki még jobban sírt. Megkérdeztem mi a baj? Elmondta, hogy a lányát lenne muszáj felhívnia ,mert a feleségét műtötték és tudnia kell hogy van. Megkérdeztem tudja-e fejből a számot? Erre előhúzott egy gyűrött papírkát.

Tárcsáztam a telefonomról és odaadtam neki. Meglepve nézett rám, hogy tényleg megengedem és tényleg felhívhatja? Sikerült beszélnie vele, de miután zokogni kezdett tudtam hogy baj van. Visszaadta a telefont. A felesége belehalt a műtétbe. Azt mondta nekem: Ne tessék veszekedni, csak szeretni! Én veszekedtem és már nem szerethetek! Képtelen voltam megszólalni. Nagy igazság amit mondott, mert sosem tudhatjuk, hogy mikor elköszönünk reggel munkába menet vagy bármikor, nem biztos, hogy lesz még alkalmunk kimondani ezt a szót.

Kapcsolódó cikkünk
Segítettem egy vajúdó nőnek megszülni az utcán… és fogalmam sem volt, hogy ezzel a saját életemet is darabokra szedem 😳👇 Hazafelé tartottam, amikor megálltam bevásárolni. Fel akartam hívni Gergőt, de nem vette fel, így csak írtam neki, mit főzzek vacsorára. A válasza rövid volt, közönyös. Már akkor éreztem valami furcsa távolságot köztünk… de nem gondoltam semmi komolyra. 😶 A bolt után átmentem a piacra húsért, majd hirtelen megkívántam egy főtt kukoricát, ezért odasétáltam egy árushoz. Ekkor vettem észre egy fiatal, terhes nőt. Alig tudott menni, az arcán fájdalom ült, a teste remegett. Azonnal odaléptem hozzá. „Segítsen… azt hiszem, szülök…” – suttogta izzadtan. Orvos vagyok, de nem szülész. Mégis tudtam, hogy nincs idő várni. Segítségért kiáltottam, de az emberek csak néztek… senki nem mozdult. 😡 A nő hirtelen megragadta a karomat. „Jön a baba…” És akkor már nem volt visszaút. Egy idegen férfi – később megtudtam, hogy Bálint – végül odalépett, és segített. Kartont hozott, lefektettük a nőt az út szélén… és ott, az aszfalt mellett, a semmi közepén kezdődött el a szülés. A kezem remegett, a szívem a torkomban dobogott. Nem erre készültem. De nem volt választásom. „Vegyen mély levegőt! Látom a fejét!” – mondtam, miközben próbáltam uralni a pánikot. Egy utolsó sikoly… és a baba megszületett. 😢👶 Bálint levette az ingét, abba burkoltuk a kicsit. Az anya sírt, a baba felsírt, én pedig alig hittem el, hogy tényleg megtörtént. Gyorsan az autómhoz vittük őket, az emberek közben csak bámultak és suttogtak. „Köszönöm…” – mondta a nő remegve. Megkérdeztem, van-e valakije. Férj, család… A válasza mindent megváltoztatott. „Senki. Teljesen egyedül vagyok… csak egyszer történt… és most itt a baba.” A szavai után megfagyott bennem valami. A kórházba vittem őket, ott azonnal ellátták. Ekkor hívott Gergő. „Hol vagy? Már itthon vagyok.” „Vissza kellett jönnöm a kórházba. Segítettem egy nőnek.” Csak ennyit mondott: „Rendben.” Semmi kérdés. Semmi érdeklődés. És akkor még nem tudtam… hogy ez a nap nem csak egy életet hozott világra. Hanem az enyémet is teljesen felforgatta. 😳👉👉👉 A folytatás az első kommentben… 👇👇👇

A fénykép

A parkolóban még mindig érezni lehetett a fertőtlenítő szúrós szagát, mintha a...

Elolvasom a cikket
Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés