Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Retró
Az isteni táborozásokra még emlékeztek? A kancsó teákra, kakaókra. Mindig jártunk Akaliba imádtam ott lenni. Valahogy már ilyenkor tizenegy - két évesen is van ebben valami zsongás.
Mindenegyben Blog - 2016. február 26. (péntek), 09:01

Az isteni táborozásokra még emlékeztek? A kancsó teákra, kakaókra. Mindig jártunk Akaliba imádtam ott lenni. Valahogy már ilyenkor tizenegy - két évesen is van ebben valami zsongás.

Hirdetés
Hirdetés
2016 feb 26

Az isteni táborozásokra még emlékeztek? A kancsó teákra, kakaókra. Mindig jártunk Akaliba imádtam ott lenni. Valahogy már ilyenkor tizenegy - két évesen is van ebben valami zsongás. Amikor az első fiú megtetszik, amikor tábortűz mellett zenéltek és mi csak néztük egymást, amikor még az első tánc is a világot jelentette, mikor a házibuli volt az istenkirály film. Amikor még abból tanultunk esetlenül szeretni. Amikor még táboroztunk nyaranta és finomakat ettünk a képen látható készlet volt a finomságok mekkájának tárháza... Ti még emlékeztek? Nyomjatok egy lájkot, ha igen!

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés